Blues w autobusie
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 15.09.2014, wyświetleń: 4983

 


 

2016

 

 

 W autobusie grali i śpiewali Anna Niestatek i Marcin Szulkowski

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu rokrocznie włącza się w inicjatywę Blues Ino Festiwal. Nie inaczej było podczas tegorocznej, czwartej już edycji festiwalu - w sobotę 20 sierpnia Szulerzy (w składzie: Anna Niestatek i Marcin Szulkowski) umilali jazdę pasażerom autobusu nr 804 kursującego na linii 27. 

Muzyczna gratka w autobusie MPK poprzedzała wieczorną imprezę w muszli koncertowej w Solankach, gdzie wystąpiły trzy czołowe zespoły prezentujące różne odsłony bluesa: rzeczeni Szulerzy oraz Sebastian Riedel & Michał Kielak & Jakub Andrzejewski, a także zespół Boogie Boys. Uczta dla miłośników bluesa nie tylko z Inowrocławia i tym razem zakończyła się sukcesem.

 

 

  

2015

 

 

 W autobusie grali i śpiewali Natalia Abłamowicz i Marcin Szulkowski


Przed trzecim Blues Ino Festiwal będącym corocznym wydarzeniem dla miłośników bluesa, w naszym autobusie tak jak w latach poprzednich pasażerowie mogli posłuchać muzyki granej na żywo. W tym roku znakomity występ dali Natalia i Marcin - członkowie zespołu Szulerzy, odbył się on w piątek 21 sierpnia. za scenę posłużył autobus nr 602 jadący na linii 27. 

 

 

 

 

 


 

2014

 

 W autobusie grał i śpiewał Jacek Herzberg

 

Po sukcesie pierwszego Blues Ino Festival, wiadomo było że następny festiwal jest kwestią czasu i w tym roku Inowrocław również gościł zespoły bluesowe. Podobnie jak w zeszłym roku MPK Inowrocław miało w tym swój udział zapraszając wokalistę i gitarzystę zespołu Green Grass, Jacka Herzberga do występu w autobusie MPK, który dał popis swoich umiejętności w autobusie jeżdżącym na linii 27. Do zespołu Green Grass na festiwalu dołączył również Outsider Blues i oczywiście założony w Inowrocławiu zespół Szulerzy.

 

 

 

 

 

 

 


 

2013

 

 W autobusie grał i śpiewał Wojciech Hamkało

 

Wojciech Hamkało jest jest jednym z najlepszych gitarzystów bluesowych w kraju, w 2013 roku w Inowrocławiu odbył się I Blues Ino Festival na którym wystąpił wraz z zespołem Blue Sounds, "uwerturą" do tego koncertu był występ w autobusie. Oprócz zespołu Blue Sounds na festiwalu zagrali również Boogie Boys i zespół którego w Inowrocławiu nie trzeba przedstawiać czyli Szulerzy.

 

 

 


 

Wyszukiwarka
rozwiń
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Baner_www_karta_bankowa_narr.png
menu »
Uslugi_baner_reklama.png
ban_praca.jpg
ban_bip.jpg
SKP_baner.png
Uslugi_baner_sz.jpg
PFP_2018_poziom_260px.jpg
ekojanosik_baner.png
image001.jpg
Gepard_Biznesu_2017_baner260px.jpg
Baner_2017.png
Blues_w_autobusie_baner_D.png