Baner_940x244v02.jpg
MPK Przedsiębiorstwem Fair Play 2016
Redakcja: Katarzyna Ciszewska-Masianis
Dodany: 16.12.2016
grafika
GALERIE:
grafika
ikona
Ilość fotografii: 5
Autor: Mariusz Ciechanowski

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu jest laureatem tegorocznej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Zaszczytne miano przedsiębiorstwa działającego fair spółka otrzymała już po raz trzeci. Pierwszy raz certyfikat został przyznany firmie w 2011 roku. Natomiast rok 2015 poza statuetką przyniósł dodatkowe wyróżnienie za szczególną działalność proekologiczną.


Zdobycie nagrody za rok 2016 jest zwieńczeniem oraz potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług i działalności na rzecz lokalnej społeczności. Certyfikat jest także gwarancją rzetelności i jakości w relacjach z klientami, pracownikami, przestrzegania prawa i wielu innych cech wymaganych do uzyskania wyróżnienia.


Celem programu jest propagowanie i promocja zasad etyki w biznesie. Aby zostać laureatem Fair Play trzeba przejść dwuetapową weryfikację, która obejmuje zgłoszenie firmy do programu, wypełnienie szczegółowej ankiety i całoroczną kontrolę przez audytora.


Tegoroczna uroczysta gala "Przedsiębiorstwo Fair Play" odbyła się 25 listopada w Warszawie. Zdjęcia z wręczenia nagrody dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego sp. z o.o. prezentujemy w galerii.

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »