Nasze MPK w pierwszej piątce...
Redakcja: Waldemar Szargan
Dodany: 25.07.2016
grafika

MPK sp. z o. o. w Inowrocławiu w pierwszej piątce Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zostało docenione w kolejnym rankingu. Tym razem MPK w Inowrocławiu zajęło V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej 2016, organizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.

 

Wpływ przedsiębiorstwa na rozwój regionu, innowacyjne, proekologiczne rozwiązania oraz działania na rzecz jakości podróżowania mieszkańców miasta i okolic zaowocowały sukcesem – silną pozycją w tabeli pośród najlepszych przedsiębiorstw i zakładów komunikacyjnych
w Polsce. W trakcie badania przeprowadzonego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości pod uwagę brane były aspekty takie jak, m.in.: standard posiadanego taboru, wprowadzone innowacje branżowe, działania edukacyjne, nakłady na szkolenie pracowników czy inwestycje finansowane z Unii Europejskiej oraz budżetu własnego.

 

MPK w Inowrocławiu jako prekursor działań w trosce o ochronę środowiska naturalnego może pochwalić się ekologicznymi autobusami hybrydowymi i elektrycznymi, dodatkowo wyposażonymi w nowoczesny system informacji głośnomówiącej, ułatwiający podróżowanie osobom niewidomym i w różnym stopniu wzrokowo niepełnosprawnym, a także myjnią ekologiczną. Inwestycje dla podniesienia komfortu podróżnych i rozwoju przedsiębiorstwa przysporzyły spółce dodatkowych punktów.

 

 


Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Baner_www_Ebilet_black.png
Zobacz koniecznie »