Baner_Niepodlegla.jpg
MPK Inowrocław "Gepardem Biznesu"
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 26.07.2013

 

 

Miło nam poinformować, że Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu otrzymało tytuł "Gepard Biznesu" za 2012 r. oraz tytuł "Efektywna firma" również za 2012 r. w konkursach organizowanych przez magazyn przesiębiorców "Europejska Firma".
W konkursie "Gepardy Biznesu 2012" przeanalizowane zostały wyniki 60 tysięcy firm w tym ponad 32 tysiące, które w latach 2010 - 2012 miały każdego roku przynajmniej milion złotych przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia. Liczona była średnia z dynamik zysku netto, przychodów operacyjnych i kapitału własnego.
Konkurs "Efektywna Firma" organizowany jest na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i podanych przez firmy. Metodologie zastosowane w tym konkursie pokazują dwuletni stosunek zysku netto do przychodów operacyjnych. Jeżeli jest on wyższy niż 5% firma zostaje uznana za efektywną.

 


Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Inowrocławiu otrzymało również nominację do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego" w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz przez Polską Redakcję Forum Przedsiębiorczości, dodatku do dziennika Gazety Prawnej. Lider Rozwoju Regionalnego to ogólnopolski program promujący dobre standardy, zarządzanie oraz wzorce funkcjonalności.

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Zobacz koniecznie »