Europejski Dzień Bez Samochodu
Redakcja: Mariusz Ciechanowski
Dodany: 18.09.2017
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 16 do 22 września w całej Europie obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, który kończy się Europejskim Dniem Bez Samochodu. 

 

 

W Inowrocławiu 22 września posiadacze samochodów osobowych również będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej. W tym dniu biletem umożliwiającym darmowe podróżowanie po mieście będzie ważny dowód rejestracyjny pojazdu. Kierowcy, którzy zamienią się w pasażerów powinni mieć przy sobie również dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość. Natomiast w przypadku osoby, która nie jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym, dokument potwierdzający prawo tej osoby do posiadania samochodu oraz dowód tożsamości.

 

Ponadto, z tej okazji Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o. o. w Inowrocławiu serdecznie zaprasza wszystkie grupy zorganizowane na „Dni otwarte” zajezdni MPK mieszczącej się przy ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33, które odbędą się w dniach 19-22 września.

 

Wśród atrakcji m.in.:

- pokaz autobusów hybrydowych i elektrycznych,

- zwiedzanie i prezentacja taboru autobusowego oraz zaplecza zajezdni,

- wizyta w myjni i warsztacie autobusowym,

- bezpłatny przejazd komunikacją miejską z najbliższego przystanku przy przedszkolu do zajezdni i bezpłatny przejazd powrotny.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Chętne grupy proszone są o kontakt pod numerem tel.: 52 355 52 08

 

 

Wyszukiwarka
rozwiń
m7xpL.png
Baner Facebook F.png
Baner_punkty.png
baner_260_75.png
logo_e-podroznik.JPG
logo-color-260-120_w_k.png
Rozklad_wizualizacja.png
Zobacz koniecznie »